Trenerzy

JUMP Instytut Perswazji jest organizacją szkoleniową, której oferta jest przeznaczona dla firm, które chcą sprzedawać klientom więcej swoich produktów w krótszym czasie. Jest to możliwe dzięki naszej ekspertyzie w zakresie technik komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem języka perswazji. Wszystkie warsztaty przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o dokładną analizę sytuacji „trudnych”, w pokonywaniu których nie wystarczają już zwyczajne umiejętności.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w szkoleniu pracowników branży medycznej na rynku szkoleń i adresowanie podczas warsztatów realnych sytuacji klienta pozwalają uczestnikom na:

  • natychmiastowe wdrażanie umiejętności i rozwiązywanie trudnych sytuacji biznesowych.
  • przygotowują handlowców do skutecznej realizacji stawianych przed nimi ambitnych celów sprzedaży
  • Przygotowują menedżerów do bardziej efektywnego motywowania handlowców do skutecznych działań!

Robert Skoczeń

Szkoleniami zajmuję się od blisko 25 lat. To, co mnie najbardziej fascynuje w pracy trenera to możliwość ciągłego uczenia się, także od Uczestników moich warsztatów.
Moją pasją jest język perswazji i odkrywanie strategii skutecznych działań ludzi.

Agnieszka Węgiel

Od ponad 5 lat zajmuję się coachingiem i szkoleniami. Odkrywanie i rozwijanie potencjału oraz zwiększanie efektywności indywidualnej moich klientów stało się dla mnie pasją i źródłem samodoskonalenia.