Złote myśli

Niektórzy ludzie nie są zdolni do dyskusji, ponieważ gdy rozwijają w sobie jakieś poglądy lub wierzenia, przestają dostrzegać alternatywne idee.

Richard Bandler

Zacznij traktować swój wewnętrzny stan jako cenny zasób. Chodzi o to, żebyś rano po wstaniu z łóżka promieniał blaskiem jak żarówka.

Richard Bandler

W procesie sprzedaży możemy mieć do czynienia tylko z jedną z dwu sytuacji: albo klienci całkiem dobrze wiedzą, czego chcą, albo nie wiedzą. Jeśli wiedzą, po prostu im to daj. Jeśli nie, pokaż im to i naucz w jaki sposób mogą to kupić.

Richard Bandler

Większość działań ludzi bierze się z nieświadomych motywacji. Nawet oni nie wiedzą, dlaczego robią to, co robią. Jeśli ich o to zapytasz, z pewnością podadzą Ci jakiś powód, ale prawdopodobnie to nie będzie on prawdziwy.

Joe Vitale

Jeśli postrzegasz coś jako trudne, będzie trudne. Jeśli zaczniesz badać, dlaczego coś jest niemożliwe, znajdziesz przyczyny. lecz jeśli przyjmiesz postawę, że to wszystko jest takie tylko w stanie, w jakim aktualnie jesteś, nie utkniesz w miejscu. Wynika z tego, że w chwili, gdy zaczniesz uczyć się dobrego samopoczucia, raz na zawsze zmienisz swoją przyszłość.

Richard Bandler