Trenerzy

JUMP Instytut Perswazji jest organizacją szkoleniową, której oferta jest przeznaczona dla firm, które chcą sprzedawać klientom więcej swoich produktów w krótszym czasie. Jest to możliwe dzięki naszej ekspertyzie w zakresie technik komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem języka perswazji. Wszystkie warsztaty przygotowywane są indywidualnie dla każdego klienta w oparciu o dokładną analizę sytuacji „trudnych”, w pokonywaniu których nie wystarczają już zwyczajne umiejętności.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie w szkoleniu pracowników branży medycznej na rynku szkoleń i adresowanie podczas warsztatów realnych sytuacji klienta pozwalają uczestnikom na:

  • natychmiastowe wdrażanie umiejętności i rozwiązywanie trudnych sytuacji biznesowych.
  • przygotowują handlowców do skutecznej realizacji stawianych przed nimi ambitnych celów sprzedaży
  • Przygotowują menedżerów do bardziej efektywnego motywowania handlowców do skutecznych działań!

Robert Skoczeń

Szkoleniami zajmuję się od ponad 22 lat. To, co mnie najbardziej fascynuje w pracy trenera to możliwość ciągłego uczenia się, także od Uczestników moich warsztatów.

Moją pasją jest język perswazji i odkrywanie strategii skutecznych działań ludzi.

Joanna Zadworna

Od 16 lat realizuję się zawodowo jako trener biznesu. Moją pasją jest język perswazji oraz poszukiwanie sposobów, jak ludzie mogą radzić sobie ze stresem, co pozwala mi wciąż na nowo odkrywać, jak wiele możliwości posiada ludzki umysł.

Agnieszka Węgiel

Od ponad 5 lat zajmuję się coachingiem i szkoleniami. Odkrywanie i rozwijanie potencjału oraz zwiększanie efektywności indywidualnej moich klientów stało się dla mnie pasją i źródłem samodoskonalenia.